Контактирајте не

GIHUA MACHINE

адреса

INDUSTRY AREA, TANGQIAOTANG, ZHANG JIAGANG CITY, CHINA

телефон

+ 86-185-5123-1440

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

 

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!